Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Type
ro: Tip

en: Views
ro: Vizualizări

en: Roles
ro: Roluri

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Term
ro: Termen

en: Term ID
ro: ID-ul termenului

en: Keys
ro: Chei

en: Values
ro: Valori

en: Selection type
ro: Tipul de selecție

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
ro: Selectați care vocabular va expune termenii în opțiuni normale.

en: Dropdown
ro: Listă verticală

en: Show hierarchy in dropdown
ro: Afișează ierarhia în listă verticală
