Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Type
sl: Tip

en: Roles
sl: Vloge

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Term ID
sl: ID izraza
