Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Type
sv: Typ

en: Views
sv: Vyer

en: Roles
sv: Roller

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Term ID
sv: Termens ID

en: Keys
sv: Nycklar

en: Values
sv: Värden

en: Selection type
sv: Typ av urval

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
sv: Välj vilket vokabulär som termer skall visas i, under de allmäna alternativen.

en: Dropdown
sv: Rullgardinsmeny

en: Show hierarchy in dropdown
sv: Visa hierarki i rullgardinsmeny
