Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Type
vi: Kiểu

en: Roles
vi: Vai trò

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Term ID
vi: ID từ liệu

en: Values
vi: Giá trị

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt
