Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Type
bo: རིགས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Term ID
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Selection type
bo: གདམ་གསེས་ཀྱི་རིགས

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
bo: ཚད་ལྡན་གྱི་གདམ་ཚན་དུ་སྤྱི་མིང་གང་ལ་ཐ་སྙད་མངོན་དགོས་པ་གདམ་དགོས།

en: Dropdown
bo: མར་འཐེན

en: Show hierarchy in dropdown
bo: མར་འཐེན་གྱི་ནང་དུ་བརྒྱུད་རིམ་སྟོན
