Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Type
cs: Typ

en: Roles
cs: Role

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term
cs: Termín

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Keys
cs: Klíče

en: Values
cs: Hodnoty

en: Selection type
cs: Způsob výběru

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Dropdown
cs: Rozevírací
