Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Type
es: Tipo

en: Views
es: Vistas

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Term
es: Término

en: Term ID
es: ID del término

en: Keys
es: Claves

en: Values
es: Valores

en: Selection type
es: Tipo de selección

en: Autocomplete
es: Autocompletar

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
es: Seleccionar para qué vocabulario mostrar los términos en las ocpciones regulares.

en: Dropdown
es: Desplegable

en: Show hierarchy in dropdown
es: Mostrar jerarquía en desplegable
