Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
