Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Type
he: סוג

en: Views
he: היבטים

en: Roles
he: תפקידים

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term
he: סיווג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Values
he: ערכים

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
he: בחר את אוצר המילים עבורו תציג מונחים באפשרויות הרגילות.

en: Dropdown
he: נפתח

en: Show hierarchy in dropdown
he: הצגת היררכיה ברשימה נפתחת
