Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Type
is: Gerð

en: Views
is: Gagnasýn

en: Roles
is: Hlutverk

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Term
is: Hugtak

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling

en: Dropdown
is: Fellivalslisti

en: Show hierarchy in dropdown
is: Sýna stigskiptingu í fellivalslista
