Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Type
jv: Tipe

en: Views
jv: View

en: Roles
jv: Parāgā

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Term ID
jv: ID tetembungan
