Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Type
lt: Tipas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Roles
lt: Rolės

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Values
lt: Reikšmės

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis
