Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Type
lv: Veids

en: Views
lv: Skati

en: Roles
lv: Lomas

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Values
lv: Vērtības

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lv: Atlasiet, kuras vārdnīcas terminus rādīt pie iespējām.

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Show hierarchy in dropdown
lv: Rādīt hierarhiju nolaižamajā izvēlnē
