Views query substitutions (6.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Type
oc: Tipe

en: Views
oc: Vistas

en: Roles
oc: Ròtles

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Term
oc: Tèrme

en: Term ID
oc: Identificant (ID) del tèrme

en: Keys
oc: Clés

en: Values
oc: Valors

en: Selection type
oc: Tipe de seleccion

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
oc: Seleccionatz lo vocabulari per lequel mostrar los tèrmes dins las opcions normales.

en: Dropdown
oc: Lista desenrotlanta

en: Show hierarchy in dropdown
oc: Mostrar la ierarquia dins la lista desenrotlanta
