Vigilianty (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en:  and
ca:  i

en: Menu
ca: Menú

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Bookmark/Search this post with:
ca: Afegeix/cerca aquesta entrada amb:

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Tags:
ca: Etiquetes:
