Vigilianty (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Content
de: Inhalt

en:  and
de:  und

en: Menu
de: Menü

en: Right sidebar
de: Rechte Seitenleiste

en: Bookmark/Search this post with:
de: Lesezeichen erstellen/Beitrag suchen mit:

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Top 1
de: Oben 1

en: Top 2
de: Oben 2

en: Top 3
de: Oben 3

en: Bottom 1
de: Unten 1

en: Bottom 2
de: Unten 2

en: Bottom 3
de: Unten 3
