Vigilianty (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en:  and
pl:  i

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Bookmark/Search this post with:
pl: Dodaj do ulubionych/Przeszukaj tą wiadomość używając:

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: User 1
pl: Użytkownik 1

en: User 2
pl: Użytkownik 2

en: User 3
pl: Użytkownik 3

en: User 4
pl: Użytkownik 4
