Vigilianty (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Right sidebar
ta: வலது பக்கபட்டை

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை
