Vigilianty (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en:  and
tr:  ve

en: Menu
tr: Menü

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Bottom 1
tr: En alt 1

en: Bottom 2
tr: En alt 2

en: Bottom 3
tr: En alt 3
