Vigilianty (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Content
es: Contenido

en:  and
es:  y

en: Menu
es: Menú

en: Right sidebar
es: Barra lateral derecha

en: Bookmark/Search this post with:
es: Marcar/buscar esta publicación con:

en: User 1
es: Usuario 1

en: User 2
es: Usuario 2

en: User 3
es: Usuario 3

en: User 4
es: Usuario 4

en: Tags:
es: Etiquetas:
