Vigilianty (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Menu
fa: منو

en: Drupal
fa: دروپال

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: User 1
fa: کاربر ۱

en: User 2
fa: کاربر ۲

en: User 3
fa: کاربر ۳

en: User 4
fa: کاربر ۴
