Vigilianty (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en:  and
hu:  és

en: Menu
hu: Menü

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Bookmark/Search this post with:
hu: A tartalom jelölése vagy keresése ezzel:

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: User 1
hu: Felhasználói 1

en: User 2
hu: Felhasználói 2

en: User 3
hu: Felhasználói 3

en: User 4
hu: Felhasználói 4

en: Tags:
hu: Címkék:

en: Bottom 1
hu: Alul 1

en: Bottom 2
hu: Alul 2

en: Bottom 3
hu: Alul 3
