Vigilianty (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en:  and
ru:  и

en: Menu
ru: Меню

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Bookmark/Search this post with:
ru: Закладка/поиск этой статьи:

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Tags:
ru: Теги:
