Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: 1 hour
af: 1 uur

en: 1 month
af: 1 maand
