Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Custom
am: ብጁ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
