Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
