Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Settings
be: Наладкі

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Source URL
be: Спасылка крыніцы

en: 1 day
be: 1 дзень
