Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Откажи

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom
bg: Персонализиран
