Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Width
bn: প্রস্থ
