Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Custom
bs: Prilagođen

en: 1 day
bs: 1 dan

en: 1 week
bs: 1 sedmica
