Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Yes
ca: Sí

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Refresh
ca: Refresca

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 1 month
ca: 1 mes

en: Loading...
ca: Carregant...

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa
