Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Source URL
cs: URL zdroje

en: Custom
cs: Vlastní

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: 1 day
cs: 1 den

en: 3 months
cs: 3 měsíce

en: Browse
cs: Procházet

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka
