Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Source URL
cy: Ffynhonnell yr URL

en: Custom
cy: Addasu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Portrait
cy: Darlun
