Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Refresh
da: Opdatér

en: 1 hour
da: 1 time

en: Source URL
da: Kilde-URL

en: Custom
da: Tilpasset

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: 1 day
da: 1 dag

en: Browse
da: Gennemse

en: Loading...
da: Indlæser...

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 2 hours
da: 2 timer

en: 5 hours
da: 5 timer

en: 1 week
da: 1 uge

en: Portrait
da: Portræt

en: Fullscreen
da: Fuldskærm
