Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Custom
eo: Propra
