Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Katkesta

en: Remove
et: Eemalda

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Refresh
et: Värskenda

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Custom
et: Kohandatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: 1 day
et: 1 päev

en: Loading...
et: Laadimine...

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Portrait
et: Portree
