Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
