Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Default
fr: Par défaut

en: Refresh
fr: Actualiser

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Source URL
fr: URL source

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: 1 day
fr: 1 jour

en: 3 months
fr: 3 mois

en: Browse
fr: Naviguer

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: 2 hours
fr: 2 heures

en: 5 hours
fr: 5 heures

en: 1 week
fr: 1 semaine

en: Fullscreen
fr: Plein écran

en: Player Options
fr: Options du lecteur
