Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Settings
gl: Opcións

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Width
gl: Largura
