Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
