Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Refresh
he: עדכון

en: Custom
he: מותאם

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: 1 day
he: יום אחד

en: 1 month
he: 1 חודש

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 2 hours
he: שעתיים

en: 5 hours
he: 5 שעות

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Fullscreen
he: מסך מלא
