Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Odustani

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Refresh
hr: Osvježi

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Custom
hr: Proizvoljno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 week
hr: 1 tjedan
