Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Akciók

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Source URL
hu: Forrás webcím

en: Custom
hu: Egyedi

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: Browse
hu: Böngészés

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 2 hours
hu: 2 óra

en: 5 hours
hu: 5 óra

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Portrait
hu: Álló

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Player Options
hu: Lejátszó beállításai

en: The name of an mp3 player.
hu: Az MP3 lejátszó neve.
