Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Actions
id: Perintah

en: Cancel
id: Batalkan

en: Remove
id: Hapus

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Refresh
id: Segarkan

en: Custom
id: Atur sendiri

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi
