Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Actions
it: Azioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Yes
it: Si

en: This action cannot be undone.
it: Questa azione è irreversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Refresh
it: Aggiorna

en: Custom
it: Personalizzato

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Browse
it: Naviga

en: Loading...
it: In caricamento...

en: Fullscreen
it: Schermo intero
