Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 環境設定

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Custom
ja: カスタム

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: 1 day
ja: 1日

en: Browse
ja: ブラウズ

en: Loading...
ja: ロード中…

en: 1 week
ja: 1週

en: Portrait
ja: 顔写真
