Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Ilangna

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Custom
jv: Kostum

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
