Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: მოქმედებები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Name
ka: სახელი
