Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 week
kk: @count апта
