Vimeo (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: CCK
kn: ಸಿಸಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 2 hours
kn: ೨ ಗಂಟೆಗಳು

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Portrait
kn: ಭಾವಚಿತ್ರ

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ
